راهنمای خرید بهترین بخاری برای گرمایش خانه

راهنمای خرید بهترین بخاری برای گرمایش خانه

گرمایش یکی از مهم ترین نیاز های هر انسانی می باشد. که هر سال قبل از زمستان به ان فکر می کنیم. حتی اگر ما به یک الگوی حرارت خاص استفاده کنیم. باز هم بیشتر ما در مورد اثربخشی این الگوی هر زمستان فکر می کنیم و از کارشناسان بسیار در این مورد پرس جو میکنیم ، هدف ما بعد از خواندن این مقاله شما بتوانید مناسب ترین نوع سیستم گرمایشی خود را انتخاب کنید.

 

گرمایش مرکزی در راهنمای انتخاب بهترین بخاری

ما درباره گرمایی مرکزی صحبت نمی کنیم. زیرا این گزینه معمولا در مرحله ساخت و قبل از اتمام استفاده می شود، بدین معنی است که افزودن آن بعدا بسیار گران خواهد بود و نیاز به چند کارگاه برای آماده سازی مجدد ساختمان برای گرمایش مرکزی است، اما به طور کلی شما ممکن است بخواهید بیشتر درباره این نوع گرمایش بدانید.

سیستم گرمای مرکزی جدید نیست؛ از رومی ها در حمام هایی که هنوز در برخی نقاط خاورمیانه وجود دارد استفاده نشده است. سیستم رومی بر پایه وجود یک مخزن آب بر روی یک شومینه متکی بود. آب گرم از طریق لوله ها داخل دیوار منتقل می شود و گرما به اتاق منتقل می شود همان سیستم در گرمایش مرکزی مدرن در حال اجرا بر روی آب گرم استفاده شده است.

انواع دیگر بخار یا هوای گرم و واحد گرما در یک اتاق اختصاصی به آنها است و در انواع مختلف سوخت، به ویژه نفت و چوب، علاوه بر برق و انرژی خورشیدی نیز کار می کند.

مزایای استفاده از این نوع حرارت، امن ترین و موثرترین است. و مصرف آن به ویژه در واحدهای مسکونی بزرگ است. که اغلب برای ساختمان، که پیش از این برای این نوع گرمایش، و گرمایش کف در خانواده گرمایش مرکزی، رایج است.

علاوه بر این، انواع مختلفی از انتشار گرما وجود دارد. Chovag تحت دیوار اتاق برای دستگاه های گرمایش آب نصب می شود، در حالی که سوراخ گرمایش در سقف یا دیوار برای گرم کردن با هوای داغ یا بخار نصب می شود.

 

بخاری برقی در راهنمای انتخاب بهترین بخاری

تعداد زیادی از اشکال گرم کننده های الکتریکی وجود دارد که یکی از رایج ترین بخاری ها است، به ویژه در کشورهایی که برق ارزان را ارائه می دهند و می توانند بخاری ها را در دو نوع اصلی، گرمازا و بخاری های هوای گرم محدود کنند.

بخاری های انعکاسی یا رادیاتور یک سیم حرارتی را حرارت می دهند. که دمای بالا را می دهد. این سیم معمولا در داخل یک لوله شیشه ای است. که مخصوص انتقال حرارت است. و به ویژه برای انتقال حرارت طراحی شده است. پس زمینه این لوله ها، یک فلز بازتابنده است که به توزیع گرما کمک می کند.

هنگام خرید بخاری های برقی، توجه به تعداد لوله های نئون و یا حرارتی باید پرداخت شود. مهمترین چیز که باید به دنبال آن باشد، ویژگی ایمنی است. که در آن آتش خاموش کننده انرژی سیم های حرارتی را قطع می کند اگر بدن از آتش خاموش تر باشد برای جلوگیری از آتش سوزی.

ما از مشاوره وزارت تجارت و سرمایه گذاری سعودی در انتخاب و استفاده از آتش خاموش کننده های الکتریکی و روش های ایمنی برای سیستم های گرمایشی به طور کلی استفاده می کنیم که در پایان این مقاله ذکر خواهیم کرد.

بخاری برقی گرم (فن یا توربو) کمتر کارآمد و اغلب کوچکتر است. و بسیار مناسب است برای قرار دادن آنها در زیر دفتر برای گرم کردن پا، که مطمئنا امن تر است.

راهنمای خرید بهترین بخاری
راهنمای خرید بهترین بخاری

بخاری های گاز طبیعی در راهنمای انتخاب بهترین بخاری

 

گرچه گرمایش گاز از لحاظ ظرفیت و مصرف گرمایشی کارآمد است. اما کمتر از گرمایش الکتریکی رایج است زیرا خطر بیشتری نسبت به تقریبا تمام الگوهای حرارت دارد و نیاز به دو بار توسط کاربر برای جلوگیری از حوادث هشدار داده می شود.

بخاری های گاز از طریق احتراق مستقیم از طریق احتراق مستقیم یا با شعله ور شدن شعله های آتش در یک بخاری گرم کار می کنند و یا در اثر آتش سوزی درون یک طبقه گرم، در هر دو حالت، بخاری گاز به اندازه کافی گرما برای گرم کردن اتاق های متوسط ​​تولید می کند، در صورتی که درب ها بسته می شوند، و مشکل اینجاست.

تمام انواع گرمایش از خطرات مختلفی برخوردار هستند، اما بیشتر آنها مربوط به آتش سوزی هستند. با یک بخاری گاز، هوای احتراق یک وسواس است که باید همیشه در نظر گرفته شود، به این معنی که یک مجرای دائمی یا موقت برای ورود به هوا ترک شده است.

این خطرات کاهش می یابد به طوری که فضا گسترش می یابد. بنابراین گاز یک گزینه ایده آل برای گرمایش باز یا نیمه باز است. از قبیل تراس ها و باغ ها است. طرح های ویژه گرمایش در فضای باز: نگه داشتن سیلندر گاز از بخاری های غیر سیلندر حیاتی است. با مراجعه به این لینک می توانید گزینه های گرمایش گاز بیشتری پیدا کنید.

بهترین گزینه برای گرمایش خانگی چیست ؟

هنوز گزینه های گرمایش دیگری مانند استفاده از سیستم های تهویه مطبوع یا شومینه وجود دارد، اما البته الگوهای ذکر شده ما مهمترین هستند و قبل از رسیدن به تصمیم نهایی در سیستم گرمایش خانگی، باید به دقت فکر کنید.

اول، قیمت انرژی و سوخت و فراوانی انواع خاصی در کشور شما، کیفیت کارآمدترین بخاری را کنترل می کند. همانطور که قبلا متوجه شدید، قیمت آن کاملا انعطاف پذیر است. اما ما توصیه نمی کنیم از انواع ارزان قیمت استفاده کنیم که ممکن است شامل نقص های جدی تولید مانند نشت سوخت یا سیم کشی ضعیف باشد.

از سوی دیگر، لازم است که در مورد سازگاری فضای با نوع گرمایش، که در آن استفاده از گرمایش الکتریکی برای فضاهای باریک و بسته و یا گرمایش کمک در یک سیستم گرمایی وسیع تر، در حالی که گرم کردن گاز و گاز بیشتر در خدمت مناطق بزرگ، فکر می کنم و فراموش نکنید که گرمایش گاز نیاز به شرایط تهویه ویژه برای جلوگیری از خفگی.

شما همیشه باید استانداردهای ایمنی را جستجو کنید. به خصوص اگر بچه ها در منزل باشند. تکنیک های ایمنی به تنهایی کافی نیست. اما کنترل والدین و احتیاط بسیار ضروری برای جلوگیری از هر تصادفی که ممکن است از سیستم های گرمایش خانگی حاصل شود.

یک بخاری الکتریکی ممکن است به علت یک خطا یا یک خطای الکتریکی مخصوص هنگامی که صنعت بد باشد. سبب آتش سوزی می شود. بخاری های نفتی یا نفت سفید خطر ناکافی در هنگام نشت سوخت دارند. اشتباه ناشی از نشت گاز و حساسیت به انفجار آن است.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X