تعمیر ماشین ظرفشویی

شوینده های ماشین ظرفشویی

بدیهی است که برای گرفتن بهترین نتیجه از شستشوی ظروف حتماً بایستی از پودر با کیفیت و اصل استفاده کرد و با توجه به اینکه برندهای تقلبی و مشابه برندهای اصل وارد بازار شده ­­اند در انتخاب پودر مناسب نهایت دقت را داشته باشید،اما می­دانیم که برای کسب نتیجه بهتر تنها استفاده از پودر شوینده ماشین ظرفشویی کافی نیست و باید از نمک و  مایع جلا دهنده نیز استفاده کرد.

در ادامه به معرفی انواع مواد شوینده ماشین ظرفشویی می­پردازیم:

__نمک ماشین ظرفشویی:

نمک در تمیز شسته شدن و بدون لک بودن ظروف در پایان برنامه شستشو تاثیر بسزایی دارد،از این جهت توصیه می­گردد همراه با مایع ظرفشویی یا پودر ظرفشویی از نمک ماشین ظرفشویی نیز استفاده ­گردد البته در برخی از ماشین­های ظرفشویی که مجهز به سیستم Magnetizer (سختی گیر آب) هستند احتیاجی به استفاده از نمک نیست.

__قرص های ماشین ظرفشویی:

استفاده از قرص ماشین ظرفشویی به این دلیل پیشنهاد می­شود که این قرص­ها حاوی مواد زداینده پر قدرتی هستند که بقایا و ذرات بر جای مانده بر روی ظروف را حل کرده و پاک می­کنند.قرص ماشین ظرفشویی شامل یک لایه­ی آبی رنگ و یک لایه­ی سفیدرنگ است .حل شدن پوسته­ی آبی رنگ موجب پاک شدن باقی مانده های غذا

 می­ شود و حل شدن لایه­ سفید رنگ بطور کامل تمام ذرات کثیفی که بر روی ظروف باقی مانده را موجب می­ شود.

__مایع براق کننده ماشین ظرفشویی:

استفاده از مایع براق کننده موجب می­شود که ظروف شیشه­ ای و قاشق و چنگال شفافیت و جلای خود را حفظ کنند.مایع براق کننده در زمان آخرین آبکشی ماشین ظرفشویی و یا خشک کن از مخزن ماشین ظرفشویی آزاد می­شود و چون دمای آب در مرحله آخر آبکشی تا۷۰ درجه سانتی گراد بالا می­رود باعث لغزندگی آب روی ظروف گردیده و به دلیل حرارت بالای آب و گرم بودن محیط داخل ماشین ظرفشویی تمامی ظروف موجود در ظرفشویی بدون اینکه لکه ای بر روی آن­ها باقی بماند یا ظروف کدر و مات شوند شسته شده و با همان درجه حرارت خشک شوند.در حالت عکس؛اگر از مایع براق کننده بیش از حد معمول استفاده شود باعث کدر شدن ظروف شیشه ­ای می ­گردد.

__آویز خوشبو کننده ماشین ظرفشویی:

برای خوشبو نگه داشتن محفظه­ داخل ماشین ظرفشویی می­توان از این خوشبو کننده­ ها که در داخل ماشین ظرفشویی آویزان می­شوند استفاده کرد .این آویز خوشبو کننده برای هر ۴۵ بار شستشو اکتفا می­کند و سپس باید تعویض گردد.

ضمناً توصیه میگردد از برندهای اصل و با کیفیت شوینده های ظرفشویی مانند پریل،فایری،فینیش و … که توسط نمایندگان مجاز عرضه میشوند استفاده کنید.مواد شوینده تقلبی و بی کیفیت سبب آسیب رساندن به دستگاه ظرفشویی شما میگردد.

قبل از اعزام تکنسین، یک کد اشتراک برای مشتری ارسال می گردد تا مشتری بتواند در هر مرحله ای با کمک کد اشتراک خود از تمامی مراحل کار تعمیر ماشین ظرفشویی خود مطلع شود.

مشتری حق دارد که قبل از تعمیر ماشین ظرفشویی از کل هزینه تعمیرات و هزینه قطعات فابریک مطلع شود.

رضایت مندی مشتری بر هر موضوعی ارجحیت داشته و در صورت کوچک ترین عدم رضایت مشتری کل هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی مسترد می گردد.

مشتری حق دارد که بداند چه نوع خدماتی و با چند ماه ضمانت پس از تعمیر ماشین ظرفشویی برای وی لحاظ می شود.

قطعات داغی مربوط به تعمیر ماشین ظرفشویی، در صورت درخواست مشتری به وی تحویل داده می شود.

مشتری حق دارد که در هر مرحله ای از تعمیر ماشین ظرفشویی از انجام تعمیرات منصرف شده و تعمیر ماشین ظرفشویی خود را لغو نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X